Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D16A      5.70 km, 220 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou  40.21         
 2. Novotná Tereza            PHK9255 A OK 99 Hradec Králové            40.54   + 0.33
 3. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        41.45   + 1.24
 4. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov                   44.23   + 4.02
 5. Novotná Markéta           PHK9451 A OK 99 Hradec Králové            45.02   + 4.41
 6. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  45.04   + 4.43
 7. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        46.05   + 5.44
 8. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    48.08   + 7.47
 9. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         48.34   + 8.13
10. Kolářová Renata           ABR9351 A A-team NOVO Bruntál             48.38   + 8.17
11. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    51.21   +11.00
12. Mlčochová Alice           TRI9251 A TJ TŽ Třinec                    52.22   +12.01
13. Koporová Petra            ZBM9353 B SK Žabovřesky Brno              52.36   +12.15
14. Neumannová Kateřina       PVP9250 B VSK Přírodověda - orientační s  52.40   +12.19
15. Kovács Filoména           HUN0051 C Hungaria Team                   54.23   +14.02
16. Doležalová Radka          VRL9252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         57.11   +16.50
17. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  57.24   +17.03
18. Šámalová Ludmila          PGP9252 B SK Praga                        60.31   +20.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D18A      6.70 km, 240 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Müllerová Věra            SRK9053 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.33         
 2. Mechlová Lenka            JIL9051 A OK Jilemnice                    47.18   + 0.45
 3. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  47.38   + 1.05
 4. Svobodná Madla            DKP9154 A Oddíl OB Kotlářka               51.25   + 4.52
 5. Jakobová Adélka           UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou  51.28   + 4.55
 6. Knapová Jana              LPU9053 A OK Lokomotiva Pardubice         52.23   + 5.50
 7. Indráková Adélka          UOL9153 A SK Univerzity Palackého Olomou  52.33   + 6.00
 8. Kubátová Zuzana           VRL9151 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         53.34   + 7.01
 9. Uhlíková Tereza           BSO9151 A KOB Baník Sokolov               56.10   + 9.37
10. Mervartová Kristýna       SHK9155 A TJ Slavia Hradec Králové        56.26   + 9.53
11. Seifertová Magda          DKP9155 A Oddíl OB Kotlářka               56.31   + 9.58
12. Panochová Anna            KAM9153 A SK Kamenice                     56.40   +10.07
13. Valachová Martina         LPU9054 A OK Lokomotiva Pardubice         57.58   +11.25
14. Polzerová Lenka           LTU9051 A Lokomotiva Trutnov              58.16   +11.43
15. Mezníková Lucie           LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun            61.12   +14.39
16. Čermáková Kristýna        PGP9154 A SK Praga                        61.28   +14.55
17. Folbrechtová Šárka        BOR9051 A OK Jiskra Nový Bor              67.14   +20.41
18. Boudová Zuzana            SJI9055 A OK Jihlava                      68.24   +21.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D20A      7.80 km, 295 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Karochová Simona          DKP8853 E Oddíl OB Kotlářka               54.53         
 2. Petrželová Tereza         SHK8952 A TJ Slavia Hradec Králové        56.03   + 1.10
 3. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              58.00   + 3.07
 4. Procházková Michaela      LPU8960 A OK Lokomotiva Pardubice         59.01   + 4.08
 5. Svobodná Šárka            DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka               59.18   + 4.25
 6. Hlavová Jindra            KON8989 A KOB Konice                      60.11   + 5.18
 7. Bochenková Ivana          DKP8950 A Oddíl OB Kotlářka               60.28   + 5.35
 8. Mádlová Věra              SHK8951 A TJ Slavia Hradec Králové        63.34   + 8.41
 9. Svobodová Barbora         TJN8952 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou    63.45   + 8.52
10. Machútová Lucie           PHK8851 R OK 99 Hradec Králové            63.47   + 8.54
11. Péley Dorottya            HUN0052 C Hungaria Team                   64.53   +10.00
12. Vozdová Klára             ASU8964 A Magnus Orienteering             65.34   +10.41
13. Ory Eszter                HU18851 C Budapest O-Team                 67.59   +13.06
14. Soukupová Lucie           SJC8951 A Sportcentrum Jičín              71.49   +16.56
15. Šediváková Helena         LPU8857 A OK Lokomotiva Pardubice         71.53   +17.00
16. Azebová Nina              PHK8855 R OK 99 Hradec Králové            72.45   +17.52
17. Čepová Daniela            PHK8951 C OK 99 Hradec Králové            75.46   +20.53
18. Šmajstrlová Hana          AOV8954 B Baník Ostrava - FIZA            79.25   +24.32
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D21A      10.70 km, 375 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Brožková Dana             SJC8156 E Sportcentrum Jičín              70.16         
 2. Duchová Iveta             LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         71.44   + 1.28
 3. Panchártková Jana         PHK8569 E OK 99 Hradec Králové            72.08   + 1.52
 4. Klechová Vendula          TBM8199 R KOS TJ Tesla Brno               72.46   + 2.30
 5. Krafková Lucie            TUR8650 E OOB TJ Turnov                   74.37   + 4.21
 6. Stehnová Zuzana           SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        75.44   + 5.28
 7. Kovářová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka               77.09   + 6.53
 7. Dočkalová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         77.09   + 6.53
 9. Krčálová Veronika         LPU8557 R OK Lokomotiva Pardubice         77.43   + 7.27
10. Hermanová Zuzana          LPU8752 R OK Lokomotiva Pardubice         77.51   + 7.35
11. Spurná Martina            PGP8556 R SK Praga                        78.00   + 7.44
12. Kozáková Zdenka           TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno               78.06   + 7.50
13. Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        78.17   + 8.01
14. Labašová Katarína         DOB8351 E KOB Dobruška                    79.05   + 8.49
15. Fenclová Marta            LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice         79.24   + 9.08
16. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            79.42   + 9.26
17. Rufferová Iva             BOR8354 E OK Jiskra Nový Bor              79.43   + 9.27
18. Fialová Pavla             KSH7753 R TJ Kašperské Hory               81.08   +10.52
19. Baldrianová Barbora       VSP7850 E USK Praha                       81.22   +11.06
20. Mališová Barbora          DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka               82.36   +12.20
21. Škodová Petra             LPU8359 C OK Lokomotiva Pardubice         82.56   +12.40
22. Juračková Jana            LPU8653 C OK Lokomotiva Pardubice         83.29   +13.13
23. Horčičková Eva            UOL7051 R SK Univerzity Palackého Olomou  85.27   +15.11
24. Kuncová Jana              SRK7553 E SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  88.00   +17.44
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D35A      7.70 km, 235 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Železárny Prostějov         59.03         
 2. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     61.27   + 2.24
 3. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       62.34   + 3.31
 4. Novotná Petra             PHK6651 R OK 99 Hradec Králové            63.45   + 4.42
 5. Bejčková Jana             SLA7150 C SKOB STAVIMAT Slaný             70.24   +11.21
 6. Paroulková Iva            LLI7151 C TJ Loko Liberec                 72.55   +13.52
 7. Bořánková Kristýna        STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             74.00   +14.57
 8. Dulovcová Marie           KRE7051 C TJ Sokol Křemže                 75.29   +16.26
 9. Švecová Iva               CHT7151 C SK Chrast                       76.01   +16.58
10. Čechová Zuzana            SJI6951 C OK Jihlava                      77.06   +18.03
11. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        79.27   +20.24
12. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      80.12   +21.09
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D40A      6.60 km, 205 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tichovská Hana            PGP6652 R SK Praga                        50.51         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Železárny Prostějov         54.14   + 3.23
 3. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        54.20   + 3.29
 4. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     55.42   + 4.51
 5. Rydlová Magda             TJN6850 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    57.06   + 6.15
 6. Hradecká Petra            DOK6850 C OK Doksy                        57.11   + 6.20
 7. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         58.46   + 7.55
 8. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        60.37   + 9.46
 9. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             62.04   +11.13
10. Barcíková Renáta          ASU     C Magnus Orienteering             62.12   +11.21
11. Němečková Jarmila         OKP6650 C SK OK 24 Praha                  64.37   +13.46
12. Henychová Zuzana          VLI6151 C VSK Slavia TU Liberec           64.58   +14.07
13. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     67.38   +16.47
14. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               69.36   +18.45
15. Voborníková Eva           CTB6851 C SK Chotěboř                     70.13   +19.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D45A      5.70 km, 175 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         53.41         
 2. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              54.22   + 0.41
 3. Hájová Jana               TZL6051 C SKOB Zlín                       55.33   + 1.52
 4. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       56.43   + 3.02
 5. Juračková Jana            LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice         57.37   + 3.56
 6. Hrstková Dana             JHB6051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        59.48   + 6.07
 7. Polášková Kamila          TZL6052 C SKOB Zlín                       60.46   + 7.05
 8. Lacigová Ivana            VSP5950 C USK Praha                       62.24   + 8.43
 9. Michálková Jiřina         VSP6151 C USK Praha                       62.49   + 9.08
10. Vilnerová Eva             LPU6054 C OK Lokomotiva Pardubice         66.02   +12.21
11. Švejdíková Ivona          AOP6351 C POBO Opava, Přátelé orientační  66.19   +12.38
12. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK MZLU Brno                   67.20   +13.39
13. Bochenková Jana           EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha               68.41   +15.00
14. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO Opava, Přátelé orientační  71.11   +17.30
15. Petrželová Alena          LTU6351 C Lokomotiva Trutnov              71.37   +17.56
16. Vaňáková Milada           LOL6252 C SK OK Olomouc                   74.28   +20.47
17. Klusáčková Jitka          TTR6152 C OOB Třebíč                      88.50   +35.09
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D50A      4.90 km, 140 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stackeová Anna            LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice            40.10         
 2. Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            40.48   + 0.38
 3. Krajčová Věra             TZL5856 C SKOB Zlín                       42.09   + 1.59
 4. Mikulecká Nataša          SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  42.51   + 2.41
 5. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               44.21   + 4.11
 6. Janotová Dobra            SBK5661 C KOB Start Blansko               45.06   + 4.56
 7. Rosecká Alena             PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou            45.13   + 5.03
 8. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         47.06   + 6.56
 9. Mrázková Ivana            DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka               47.16   + 7.06
10. Mrázová Pavla             DCE5550 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       50.04   + 9.54
11. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK MZLU Brno                   50.09   + 9.59
12. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      54.43   +14.33
13. Smičková Eva              KON5875 C KOB Konice                      56.52   +16.42
14. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        57.41   +17.31
15. Vlažná Mirka              LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice            63.30   +23.20
16. Jansová Alena             CHT5852 C SK Chrast                       65.35   +25.25
    Fantová Libuše            EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D55A      4.30 km, 135 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šaffková Zuzana           CHA5150 C OK Chrastava                    43.26         
2. Dohnalová Dana            VSP5050 C USK Praha                       45.40   + 2.14
3. Jiranová Alena            PHK5351 C OK 99 Hradec Králové            48.00   + 4.34
4. Neradová Alena            LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov        48.20   + 4.54
5. Cigošová Anna             TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno               51.51   + 8.25
6. Omová Jana                TUR5150 C OOB TJ Turnov                   53.01   + 9.35
7. Zlesáková Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice                    54.21   +10.55
   Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D60A      4.10 km, 105 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            45.19         
2. Kubátová Milada           PGP4750 C SK Praga                        48.49   + 3.30
3. Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         51.07   + 5.48
4. Dvořáková Ladislava       PGP4451 C SK Praga                        52.07   + 6.48
5. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    53.02   + 7.43
6. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               56.17   +10.58
7. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           68.54   +23.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D65A      3.70 km, 85 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            42.13         
2. Langrová Marie            BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor              80.52   +38.39
3. Provazníková Svatava      TJP4250 C OOB TJ Sokol Troja              90.14   +48.01
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H16A      7.80 km, 260 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petržela Jan              LTU9201 A Lokomotiva Trutnov              43.38         
 2. Hadač Filip               AOP9301 A POBO Opava, Přátelé orientační  50.10   + 6.32
 3. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB MOIRA Brno                  50.36   + 6.58
 4. Chloupek Adam             SJC9301 A Sportcentrum Jičín              51.33   + 7.55
 5. Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering             51.40   + 8.02
 6. Schuster Marek            AOP9303 A POBO Opava, Přátelé orientační  52.02   + 8.24
 7. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB MOIRA Brno                  54.06   +10.28
 8. Hubáček Michal            LCE9301 A TJ Slovan Luhačovice            54.22   +10.44
 9. Doležel Ondřej            STE9202 B SK SKI-OB Šternberk             54.32   +10.54
10. Krejsa Vladimír           CHT9202 B SK Chrast                       55.13   +11.35
11. Valenta Jiří              LCE9201 A TJ Slovan Luhačovice            55.29   +11.51
12. Baumholczer Máté          HUN0001 C Hungaria Team                   55.37   +11.59
13. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      59.21   +15.43
14. Uvizl Marek               STH9202 B SK Studenec                     59.53   +16.15
15. Šákr Vít                  BOR9301 B OK Jiskra Nový Bor              59.59   +16.21
16. Minář Marek               SSU9441 A SK Severka Šumperk              60.05   +16.27
17. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO Opava, Přátelé orientační  62.34   +18.56
18. Benroth Martin            TZL9206 B SKOB Zlín                       78.14   +34.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H18A      9.90 km, 350 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hnilica Přemek            ASU9141 A Magnus Orienteering             60.53         
 2. Wolf Daniel               TUR9100 A OOB TJ Turnov                   61.44   + 0.51
 3. Kubát Pavel               PHK9101 A OK 99 Hradec Králové            61.48   + 0.55
 4. Nykodým Miloš             ZBM9005 A SK Žabovřesky Brno              62.57   + 2.04
 5. Nožka Radek               LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice         63.42   + 2.49
 6. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno              64.37   + 3.44
 7. Exner Jan                 JIL9001 A OK Jilemnice                    65.03   + 4.10
 8. Nečas Jiří                TZL9101 A SKOB Zlín                       65.11   + 4.18
 9. Kamenický Matěj           OSN9036 A SK Orientační sporty Nové Měst  65.36   + 4.43
10. Ptáček Jiří               SRK9002 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  66.42   + 5.49
11. Hrobař Štěpán             ABM9106 C KOB MOIRA Brno                  66.51   + 5.58
12. Bravený Vít               VBM9102 A VSK MZLU Brno                   67.00   + 6.07
13. Procházka David           LPU9113 A OK Lokomotiva Pardubice         67.40   + 6.47
14. Strečko Marek             ASU9149 A Magnus Orienteering             67.52   + 6.59
15. Kořínek Tomáš             BOR9007 A OK Jiskra Nový Bor              68.46   + 7.53
16. Henych Ondřej             VLI9001 A VSK Slavia TU Liberec           69.56   + 9.03
17. Kolárik Jan               TZL9013 A SKOB Zlín                       71.05   +10.12
18. Semík Vojtěch             KAM9100 A SK Kamenice                     74.35   +13.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H20A      12.30 km, 410 m, 26 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk              65.36         
 2. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              66.10   + 0.34
 3. Hradec Pavel              CHA8801 R OK Chrastava                    67.08   + 1.32
 4. Klusáček Matěj            ZBM8923 E SK Žabovřesky Brno              68.49   + 3.13
 5. Malý Ondřej               VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice               71.12   + 5.36
 6. Zimmermann Jakub          ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno              72.48   + 7.12
 7. Dusílek Adam              SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  73.23   + 7.47
 8. Bořil Tomáš               ZBM8833 R SK Žabovřesky Brno              73.39   + 8.03
 9. Cahel Marek               LCE8803 R TJ Slovan Luhačovice            74.08   + 8.32
10. Kubát Jan                 PHK8902 A OK 99 Hradec Králové            75.12   + 9.36
11. Slezák Zdeněk             LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice            75.56   +10.20
12. Perůtka Jan               LCE8801 A TJ Slovan Luhačovice            77.22   +11.46
13. Poklop Martin             SSU8802 R SK Severka Šumperk              77.26   +11.50
14. Müller Martin             PHK8903 A OK 99 Hradec Králové            77.54   +12.18
15. Zbranek Roman             UOL8812 A SK Univerzity Palackého Olomou  79.46   +14.10
16. Panchártek Jan            PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            79.53   +14.17
17. Válek Filip               VRB8906 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  82.01   +16.25
18. Štrajt Michal             UOL8903 A SK Univerzity Palackého Olomou  83.14   +17.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H21A      16.90 km, 550 m, 29 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       90.09         
 2. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        90.35   + 0.26
 3. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            94.48   + 4.39
 4. Barták Lukáš              TZL8302 E SKOB Zlín                       95.59   + 5.50
 5. Mrázek Jan                SCP8102 E OK Sparta Praha                 96.04   + 5.55
 6. Jedlička Michal           SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové        96.39   + 6.30
 7. Dlabaja Tomáš             ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno              96.47   + 6.38
 8. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               96.57   + 6.48
 9. Komanec Václav            SHK8406 R TJ Slavia Hradec Králové        97.30   + 7.21
10. Matějů Luboš              PGP7601 E SK Praga                        97.39   + 7.30
11. Novotný Tomáš             PHK8101 C OK 99 Hradec Králové            97.48   + 7.39
12. Hepner David              SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové        99.31   + 9.22
13. Paclík Roman              SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové        99.32   + 9.23
14. Udržal Tomáš              TBM8002 E KOS TJ Tesla Brno              100.13   +10.04
15. Váňa Petr                 TUR8103 E OOB TJ Turnov                  101.08   +10.59
16. Šmehlík Eduard            SHK8702 R TJ Slavia Hradec Králové       101.09   +11.00
17. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice        102.06   +11.57
18. Jansa Jiří                CHT8402 C SK Chrast                      103.59   +13.50
19. Pospíšil Vít              SCP6800 R OK Sparta Praha                104.01   +13.52
20. Hubáček Josef             LCE6127 R TJ Slovan Luhačovice           104.03   +13.54
21. Prášil Marek              SJI7313 E OK Jihlava                     104.46   +14.37
22. Vonyó Péter               HUN1111 C Hungaria Team                  104.56   +14.47
23. Šidla Jan                 TZL6808 R SKOB Zlín                      105.17   +15.08
24. Bouchal Jiří              VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň            105.53   +15.44
25. Kazda Ondřej              SJC8202 R Sportcentrum Jičín             106.28   +16.19
26. Vlček Martin              TUR8702 C OOB TJ Turnov                  106.32   +16.23
27. Fučík Karel               VBM7246 C VSK MZLU Brno                  107.49   +17.40
28. Kozák Petr                KAM6501 R SK Kamenice                    108.08   +17.59
29. Košárek Pavel             JAM7100 R SK Jamnice                     108.39   +18.30
30. Vítek Tomáš               PHK7702 R OK 99 Hradec Králové           110.26   +20.17
    Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                  DISK         
    Zvěřina Petr              PHK8204 R OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H35A      10.80 km, 390 m, 25 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                      65.41         
 2. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    68.18   + 2.37
 3. Žemlík Pavel              TZL7135 R SKOB Zlín                       68.51   + 3.10
 4. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             70.35   + 4.54
 5. Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK lyžování a OB Nová Paka      71.26   + 5.45
 6. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       71.33   + 5.52
 7. Haas Karel                LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice         73.47   + 8.06
 8. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak První Brněnská       77.53   +12.12
 9. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         78.12   +12.31
10. Zlámal Petr               SJC7010 C Sportcentrum Jičín              78.28   +12.47
11. Lebeda Dušan              EKP7301 C VŠTJ Ekonom Praha               79.31   +13.50
12. Mareček Petr              OSN6912 C SK Orientační sporty Nové Měst  80.49   +15.08
13. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ Start Náchod                 81.49   +16.08
14. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            82.20   +16.39
15. Blahuta Marek             MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha               83.11   +17.30
16. Illner Jakub              DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka               83.38   +17.57
17. Kunz Martin               BBM7101 C BETA Ursus Orienteering         84.48   +19.07
18. Kraus Petr                SJC7303 C Sportcentrum Jičín              87.47   +22.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H40A      9.90 km, 355 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA Ursus Orienteering         64.21         
 2. Vavrys Petr               LCE6413 C TJ Slovan Luhačovice            67.23   + 3.02
 3. Viniczai Ferenc           HUN1111 C Hungaria Team                   67.25   + 3.04
 4. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         67.39   + 3.18
 5. Barcík Peter              ASU     C Magnus Orienteering             67.45   + 3.24
 6. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     68.14   + 3.53
 7. Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno               70.28   + 6.07
 8. Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové            70.51   + 6.30
 9. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB-TU Ostrava              72.38   + 8.17
10. Schuster Martin           AOP6502 C POBO Opava, Přátelé orientační  72.49   + 8.28
11. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO Opava, Přátelé orientační  72.52   + 8.31
12. Stárek Filip              TUR6602 C OOB TJ Turnov                   73.48   + 9.27
13. Mudrák Stanislav          LCE6701 C TJ Slovan Luhačovice            74.17   + 9.56
14. Hierweg Karol             BBA5801 C KOBRA Bratislava                75.08   +10.47
15. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             75.32   +11.11
16. Vydra Ivan                PEN6600 C OK RECO Sport                   76.25   +12.04
17. Voborník Petr             CTB6601 C SK Chotěboř                     76.45   +12.24
18. Kunčar Vít                LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice            77.51   +13.30
19. Teringl Radek             VCB6502 C TJ OB České Budějovice          79.43   +15.22
20. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         79.59   +15.38
21. Zavřel Michal             KRN6804 C TJ Loko Krnov                   82.16   +17.55
22. Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun            87.58   +23.37
23. Žanda Jan                 CTB6701 C SK Chotěboř                     99.13   +34.52
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H45A      8.70 km, 280 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Poloprutský Tomáš         VLI6205 C VSK Slavia TU Liberec           59.34         
 2. Hepnar Lubomír            STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             60.52   + 1.18
 3. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              62.56   + 3.22
 4. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              63.09   + 3.35
 5. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        64.56   + 5.22
 6. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         66.19   + 6.45
 7. Hradecký Jaroslav         DOK6300 C OK Doksy                        66.27   + 6.53
 8. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      66.57   + 7.23
 9. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     67.27   + 7.53
10. Slavík Viktor             PGP6300 C SK Praga                        67.35   + 8.01
11. Schäfer Michal            TZL6304 C SKOB Zlín                       68.08   + 8.34
12. Hirš Libor                VBM6000 C VSK MZLU Brno                   68.09   + 8.35
13. Semík Luboš               OKP6204 C SK OK 24 Praha                  71.49   +12.15
14. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C TJ Slovan Luhačovice            72.18   +12.44
15. Slezák Libor              LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice            72.29   +12.55
16. Láznička Robert           TZL6309 C SKOB Zlín                       73.45   +14.11
17. Smutný Michal             VAM6201 C OOB Vamberk                     75.22   +15.48
17. Šuler Josef               TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno               75.22   +15.48
19. Kopecký Zdeněk            JHB6001 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        76.03   +16.29
20. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační  78.42   +19.08
21. Řeháček Petr              ABR6302 C A-team NOVO Bruntál             79.08   +19.34
22. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      81.16   +21.42
23. Zítka Jiří                ABR6201 C A-team NOVO Bruntál             81.51   +22.17
24. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    81.57   +22.23
25. Blabla Zdeněk             PCB5901 C SKP České Budějovice            85.56   +26.22
26. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK MZLU Brno                   90.28   +30.54
    Kamenický Radan           OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H50A      7.50 km, 230 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holas Jiří                SJC5802 C Sportcentrum Jičín              52.16         
 2. Nečas Rudolf              TZL5703 C SKOB Zlín                       53.14   + 0.58
 3. Novotný Otakar            TJN5604 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    58.29   + 6.13
 4. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        59.22   + 7.06
 5. Hruška Jiří               OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Měst  59.58   + 7.42
 6. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       60.04   + 7.48
 7. Strachota Jaroslav        SSU5600 C SK Severka Šumperk              60.08   + 7.52
 8. Procházka Antonín         DCE5500 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       60.22   + 8.06
 9. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            60.45   + 8.29
10. Šebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               60.54   + 8.38
11. Dušátko Petr              PHK5702 C OK 99 Hradec Králové            62.18   +10.02
12. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                62.33   +10.17
13. Táborský Ondřej           TJN5605 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    62.59   +10.43
14. Novák Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        63.09   +10.53
15. Krajča Pavel              TZL5705 C SKOB Zlín                       64.24   +12.08
16. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            64.38   +12.22
17. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C Klub OB Kladno                  64.39   +12.23
18. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     65.30   +13.14
19. Šilhavý Miroslav          LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň             66.05   +13.49
20. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             66.44   +14.28
21. Flašar Jan                KCK5701 C KOB Český Krumlov               67.23   +15.07
22. Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice         72.51   +20.35
23. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        88.03   +35.47
    Škorpil Martin            VSP5700 C USK Praha                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H55A      6.80 km, 180 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                       48.10         
 2. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka      48.52   + 0.42
 3. Přinda Oldřich            VLI5101 C VSK Slavia TU Liberec           51.06   + 2.56
 4. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         51.54   + 3.44
 5. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    54.50   + 6.40
 6. Zdráhal Tomáš             STE5301 C SK SKI-OB Šternberk             55.02   + 6.52
 7. Provazník Jiří            TUR5102 C OOB TJ Turnov                   55.13   + 7.03
 8. Hegedüs Zoltán            HUN1111 C Hungaria Team                   55.18   + 7.08
 9. Chotětický Václav         MAS5200 C KČT Aš                          57.50   + 9.40
10. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       57.54   + 9.44
11. Rejmont Milan             LTU4801 C Lokomotiva Trutnov              60.17   +12.07
12. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       60.35   +12.25
13. Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice                    60.46   +12.36
14. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                62.12   +14.02
15. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               63.07   +14.57
16. Babický Tomáš             DLT5001 C OB Rozmarýn Litoměřice          66.16   +18.06
17. Novák Karel               NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka      67.22   +19.12
18. Kadavý Zdeněk             CHA4901 C OK Chrastava                    67.31   +19.21
19. Rančák Josef              DOK5000 C OK Doksy                        68.11   +20.01
20. Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                      68.15   +20.05
21. Sysel Zdeněk              PGP5200 C SK Praga                        69.50   +21.40
22. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        70.53   +22.43
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H60A      5.80 km, 170 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C SKP Žďár nad Sázavou            46.49         
 2. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK MZLU Brno                   49.56   + 3.07
 3. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             52.28   + 5.39
 4. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB-TU Ostrava              52.59   + 6.10
 5. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.00   + 8.11
 6. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 55.04   + 8.15
 7. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         55.37   + 8.48
 8. Maceček Karel             VLI4100 C VSK Slavia TU Liberec           55.46   + 8.57
 9. Bauer Emil                VBM4410 C VSK MZLU Brno                   56.21   + 9.32
10. Kubíček Zdeněk            TUR4802 C OOB TJ Turnov                   57.25   +10.36
11. Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            60.02   +13.13
12. Peška Antonín             HLV4801 C Sokol Holešov                   60.55   +14.06
13. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    61.40   +14.51
14. Procházka Aleš            DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka               66.49   +20.00
15. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  79.38   +32.49
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H65A      5.30 km, 140 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sklenář Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            48.01         
2. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     48.08   + 0.07
3. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               51.53   + 3.52
4. Hýbal Ladislav            BBA4101 C KOBRA Bratislava                54.48   + 6.47
5. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       54.49   + 6.48
6. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             59.43   +11.42
7. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        61.42   +13.41
   Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk               DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H70A      4.90 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       45.19         
 2. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              48.35   + 3.16
 3. Zemánek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         48.53   + 3.34
 4. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      56.30   +11.11
 5. Mašek Pavel               BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor              63.18   +17.59
 6. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              70.24   +25.05
 7. Ďurčat Jozef              DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka               71.28   +26.09
    Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                         DISK         
    Křtěnský Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor               DISK         
    Bláha Svatopluk           SJP3501 C Slavoj Praha                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H75A      4.40 km, 115 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kalivoda Viktor           KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č.l.          63.21         
2. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              64.05   + 0.44
3. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       77.15   +13.54
4. Cupák Miloslav            DCE2200 C OOB TJ Sokol Dobřichovice      115.33   +52.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D16B      5.10 km, 175 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šrámková Michaela         SJH9352 B TJ Slovan Jindřichův Hradec     46.54         
 2. Jemelíková Denisa         ZBM9351 B SK Žabovřesky Brno              49.47   + 2.53
 3. Procházková Zuzana        LBE9251 B TJ Lokomotiva Beroun            50.38   + 3.44
 4. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    50.40   + 3.46
 5. Svobodná Tereza           DKP9350 A Oddíl OB Kotlářka               51.16   + 4.22
 6. Hrušková Barbora          ZBM9354 B SK Žabovřesky Brno              51.18   + 4.24
 7. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        52.09   + 5.15
 8. Jebavá Lucie              VRL9254 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         53.15   + 6.21
 9. Laštůvková Petra          TRI9350 B TJ TŽ Třinec                    55.46   + 8.52
10. Brožová Eliška            BSO9250 A KOB Baník Sokolov               56.10   + 9.16
11. Mrázová Pavla             DCE9350 B OOB TJ Sokol Dobřichovice       56.20   + 9.26
12. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         57.50   +10.56
13. Křečková Lenka            ZPV9271 B KOB Železárny Prostějov         58.57   +12.03
14. Handlová Andrea           ABM9255 B KOB MOIRA Brno                  59.26   +12.32
15. Šestáková Petra           RBK9357 C SK Radioklub Blansko            59.44   +12.50
16. Kukolová Šárka            LCE9251 B TJ Slovan Luhačovice            69.05   +22.11
17. Gruberová Eliška          VBM9255 B VSK MZLU Brno                   69.33   +22.39
18. Krejčíková Marie          TZL9252 B SKOB Zlín                       69.39   +22.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D18B      6.10 km, 180 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Valešová Jana             CHA9152 B OK Chrastava                    46.55         
 2. Klusáčková Zuzana         ZBM9155 A SK Žabovřesky Brno              48.17   + 1.22
 3. Tibay Ilona               HU19050 C Budapest O-Team                 50.32   + 3.37
 4. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        53.51   + 6.56
 5. Chmelařová Michaela       SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové        54.19   + 7.24
 6. Beranová Barbora          BSO9152 A KOB Baník Sokolov               55.13   + 8.18
 7. Říčařová Žaneta           SRK9152 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.52   + 8.57
 8. Hadačová Tereza           AOP9051 B POBO Opava, Přátelé orientační  56.04   + 9.09
 9. Muselíková Vladislava     ABM9151 A KOB MOIRA Brno                  56.19   + 9.24
10. Beranová Jana             BSO9153 A KOB Baník Sokolov               57.10   +10.15
11. Zítková Lenka             ABR9055 B A-team NOVO Bruntál             57.26   +10.31
12. Hrubanová Kateřina        SKM9152 C KOB Směr Kroměříž               57.58   +11.03
13. Jelínková Šárka           PGP9153 A SK Praga                        58.40   +11.45
14. Gorčicová Eliška          CHA9150 A OK Chrastava                    58.47   +11.52
15. Fasurová Tereza           ABM9059 B KOB MOIRA Brno                  59.21   +12.26
16. Tihonová Hana             TAP9052 B KOB TRETRA Praha                59.54   +12.59
17. Kavanová Elena            SKM9090 B KOB Směr Kroměříž               67.30   +20.35
    Hubáčková Pavla           LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D20B      6.60 km, 235 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Freyová Andrea            JIL8955 A OK Jilemnice                    58.17         
 2. Fenyvesi Laura            HU18850 C Budapest O-Team                 58.33   + 0.16
 3. Weissová Lucie            SCP8952 A OK Sparta Praha                 58.49   + 0.32
 4. Smolková Kateřina         PGP8852 B SK Praga                        59.24   + 1.07
 5. Šákrová Michaela          BOR8850 A OK Jiskra Nový Bor              61.19   + 3.02
 6. Kafková Tereza            SJI8956 A OK Jihlava                      63.32   + 5.15
 7. Hvorecká Eva              VRB8953 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  63.43   + 5.26
 8. Teplá Tereza              SHK8851 A TJ Slavia Hradec Králové        64.34   + 6.17
 9. Hendrychová Zuzana        PHK8954 B OK 99 Hradec Králové            64.48   + 6.31
10. Györgyi Csenge            HU18950 C Budapest O-Team                 68.55   +10.38
11. Balcarová Jana            PHK8852 A OK 99 Hradec Králové            69.44   +11.27
12. Štěpánská Adéla           ZBM8870 A SK Žabovřesky Brno              70.26   +12.09
13. Sehnalová Tereza          TUR8852 A OOB TJ Turnov                   70.52   +12.35
14. Zdravkovic Marta          SB10051 C OT Rtanj, Serbia                74.10   +15.53
15. Neradová Eva              LIT8951 B KOB Chemopetrol Litvínov        81.19   +23.02
    Přecechtělová Tereza      DKP8951 B Oddíl OB Kotlářka                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D21B      8.00 km, 275 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kašková Kateřina          CHA7850 R OK Chrastava                    63.48         
 2. Mezníková Lenka           PGP8453 C SK Praga                        65.54   + 2.06
 3. Smičková Eva              KON8277 R KOB Konice                      66.03   + 2.15
 3. Fukátková Pavla           LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice         66.03   + 2.15
 5. Gebauerová Jana           ZBM7951 R SK Žabovřesky Brno              66.08   + 2.20
 6. Hrazdírová Iva            SCP8152 E OK Sparta Praha                 67.54   + 4.06
 7. Hrstková Vlaďka           SCP8753 R OK Sparta Praha                 68.14   + 4.26
 8. Volfová Martina           EKP8051 C VŠTJ Ekonom Praha               70.33   + 6.45
 9. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       70.41   + 6.53
10. Staňková Věra             TZL8181 C SKOB Zlín                       70.47   + 6.59
11. Gregorová Kamila          CTB8151 C SK Chotěboř                     70.48   + 7.00
12. Kašková Barbora           CHA8050 C OK Chrastava                    71.59   + 8.11
13. Malá Věra                 JIL7752 E OK Jilemnice                    72.13   + 8.25
14. Teringlová Martina        SCP7851 C OK Sparta Praha                 72.53   + 9.05
15. Doležalová Veronika       SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové        72.54   + 9.06
16. Uvizlová Martina          SJC8665 C Sportcentrum Jičín              73.27   + 9.39
17. Sedláčková Oldřiška       SCP8751 C OK Sparta Praha                 75.25   +11.37
18. Prchalová Ivana           CHA8754 R OK Chrastava                    76.31   +12.43
19. Janatová Lucie            DKP8154 R Oddíl OB Kotlářka               76.55   +13.07
20. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              78.52   +15.04
21. Žabková Marie             TRC8753 C SKOB BETA Třinec                87.13   +23.25
    Kalenská Romana           SJC8351 E Sportcentrum Jičín               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D35B      6.00 km, 195 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škvorová Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     57.39         
 2. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         58.40   + 1.01
 3. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK MZLU Brno                   59.56   + 2.17
 4. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         60.15   + 2.36
 5. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         61.56   + 4.17
 6. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         62.34   + 4.55
 7. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             63.26   + 5.47
 8. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             63.29   + 5.50
 9. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      64.43   + 7.04
10. Šťastná Alena             CTB7351 C SK Chotěboř                     66.39   + 9.00
11. Švejcarová Daniela        PBM7375 C TJ Spartak První Brněnská       69.08   +11.29
12. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             69.44   +12.05
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D40B      5.60 km, 160 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janásová Jitka            SKM6551 C KOB Směr Kroměříž               54.09         
 2. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou  55.03   + 0.54
 3. Pecková Ivana             EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha               63.10   + 9.01
 4. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    65.50   +11.41
 5. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        66.15   +12.06
 6. Klašková Kateřina         DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka               70.25   +16.16
 7. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   71.16   +17.07
 8. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      74.36   +20.27
 9. Semíková Iva              OKP6852 C SK OK 24 Praha                  76.21   +22.12
10. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              76.32   +22.23
11. Kulhavá Jarmila           SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  85.24   +31.15
12. Procházková Pavlína       LBE6450 C TJ Lokomotiva Beroun            90.23   +36.14
13. Schusterová Martina       AOP6551 C POBO Opava, Přátelé orientační  93.36   +39.27
14. Zimmermannová Milena      KRE6851 C TJ Sokol Křemže                 96.09   +42.00
15. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA Ursus Orienteering         99.12   +45.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D45B      5.30 km, 145 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Özse Agnes                HU15950 C Budapest O-Team                 56.03         
 2. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       58.35   + 2.32
 3. Panchártková Jitka        PHK5951 C OK 99 Hradec Králové            59.42   + 3.39
 4. Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                      60.44   + 4.41
 5. Tihonová Jindra           TAP6253 C KOB TRETRA Praha                61.23   + 5.20
 6. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    64.13   + 8.10
 7. Hermanová Dana            LPU6151 C OK Lokomotiva Pardubice         66.43   +10.40
 8. Pavlíková Hana            ZLH5950 C TJ Zlaté Hory                   70.30   +14.27
 9. Steiningerová Helena      LPM5950 C OK Lokomotiva Plzeň             70.46   +14.43
10. Kratochvílová Zdena       BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor              73.30   +17.27
11. Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport                   75.16   +19.13
12. Hrušková Zdeňka           OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Měst  75.37   +19.34
13. Kafková Vladimíra         SJI6356 C OK Jihlava                      77.34   +21.31
    Tichovská Jitka           PGP6153 C SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D50B      4.80 km, 125 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Procházková Miluše        DCE5450 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       53.26         
 2. Korejčíková Dáďa          LLI5550 C TJ Loko Liberec                 54.54   + 1.28
 3. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         55.04   + 1.38
 4. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK MZLU Brno                   56.18   + 2.52
 5. Stupalová Jana            JHB5451 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        58.03   + 4.37
 6. Szopori Eva               HU15550 C Budapest O-Team                 58.52   + 5.26
 7. Cabrnochová Hana          DKL5550 C Klub OB Kladno                  59.05   + 5.39
 8. Konopáčová Jana           TUR5650 C OOB TJ Turnov                   61.14   + 7.48
 9. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               62.14   + 8.48
10. Bradnová Věra             CHA5550 C OK Chrastava                    62.32   + 9.06
11. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      64.51   +11.25
12. Vávrová Beata             BBA5651 C KOBRA Bratislava                66.36   +13.10
13. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou  66.50   +13.24
14. Kadavá Eva                CHA5750 C OK Chrastava                    67.35   +14.09
15. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        69.00   +15.34
16. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       84.48   +31.22
    Strnadlová Zdeňka         SKM5557 C KOB Směr Kroměříž                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D55B      4.30 km, 120 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horáčková Stanislava      CHA4950 C OK Chrastava                    56.21         
2. Hamáčková Eva             LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun            59.36   + 3.15
3. Stehnová Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka               62.20   + 5.59
4. Orálková Libuše           TTR5351 C OOB Třebíč                      67.31   +11.10
5. Kovářová Milena           TJH5351 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   69.02   +12.41
6. Ohnoutková Ludmila        ZPV5077 C KOB Železárny Prostějov         80.54   +24.33
7. Nedvídková Jitka          DLT5151 C OB Rozmarýn Litoměřice          94.27   +38.06
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D60B      3.80 km, 105 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlachová Renata           VOV4450 C VSK VŠB-TU Ostrava              45.54         
2. Kašková Eva               CHA4650 C OK Chrastava                    61.35   +15.41
3. Knoblochová Věra          VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         65.09   +19.15
4. Krausová Marie            LLI4451 C TJ Loko Liberec                 66.48   +20.54
5. Zmeková Míla              SLP4451 C SK Slavia Praha                 79.21   +33.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H16B      6.90 km, 260 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kos Oldřich               LPU9302 A OK Lokomotiva Pardubice         48.04         
 2. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         50.40   + 2.36
 3. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         51.06   + 3.02
 4. Svoboda Tomáš             LTU9203 C Lokomotiva Trutnov              53.58   + 5.54
 5. Lomič Šimon               BOR9303 B OK Jiskra Nový Bor              54.37   + 6.33
 6. Charvát Jiří              STH9204 B SK Studenec                     56.19   + 8.15
 7. Navrátil Boris            AOV9203 A Baník Ostrava - FIZA            56.34   + 8.30
 8. Žanda Matěj               CTB9201 B SK Chotěboř                     56.49   + 8.45
 9. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        57.46   + 9.42
10. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    59.07   +11.03
11. Mikulecký Jan             PHK9202 A OK 99 Hradec Králové            59.19   +11.15
12. Kamenický Tobiáš          OSN9339 B SK Orientační sporty Nové Měst  59.32   +11.28
13. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  59.43   +11.39
14. Maňák Matěj               PHK9302 B OK 99 Hradec Králové            62.45   +14.41
15. Suchý Jiří                SJI9201 A OK Jihlava                      63.54   +15.50
16. Rusý Tomáš                KAM9301 A SK Kamenice                     64.56   +16.52
17. Zakouřil Vít              TUR9301 B OOB TJ Turnov                   82.02   +33.58
    Skyva Petr                STE9307 B SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H18B      8.80 km, 315 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         58.42         
 2. Procházka Pavel           JIL9002 A OK Jilemnice                    59.33   + 0.51
 3. Vellner Gábor             HU19002 C Budapest O-Team                 60.35   + 1.53
 4. Klapal Jan                LPU9006 A OK Lokomotiva Pardubice         61.04   + 2.22
 5. Procházka Tomáš           LPU9110 A OK Lokomotiva Pardubice         61.17   + 2.35
 6. Klouček Tomáš             JIL9007 A OK Jilemnice                    63.39   + 4.57
 7. Vlažný Jakub              LCE9102 A TJ Slovan Luhačovice            65.52   + 7.10
 8. Pavlík Michal             SNN9001 C                                 68.46   +10.04
 9. Čech Ladislav             BOR9000 A OK Jiskra Nový Bor              69.28   +10.46
10. Azeb Karim                PHK9110 B OK 99 Hradec Králové            70.16   +11.34
11. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové            71.42   +13.00
12. Nešpor Václav             KAM9103 A SK Kamenice                     72.23   +13.41
13. Melecký Martin            OOP9000 A TJ Opava                        72.34   +13.52
14. Krejsa Martin             CHT9001 B SK Chrast                       73.26   +14.44
15. Peřinka Jan               AOP9101 A POBO Opava, Přátelé orientační  78.12   +19.30
16. Kinde Mátyás              HU19102 C Budapest O-Team                 83.46   +25.04
    Kamenický Jakub           PHK9104 A OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H20B      10.30 km, 400 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirásek Michal            SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové        68.15         
 2. Lejsek Tadeáš             PGP8903 A SK Praga                        68.23   + 0.08
 3. Bravený Adam              VBM8801 R VSK MZLU Brno                   72.39   + 4.24
 4. Pátek Lukáš               SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  73.09   + 4.54
 5. Navrátil Tomáš            JPV8817 A SK Prostějov                    73.14   + 4.59
 6. Klícha Martin             SRK8801 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  73.47   + 5.32
 7. Kobr Tomáš                TJN8901 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    74.43   + 6.28
 8. Šabatka Zdeněk            SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové        79.09   +10.54
 9. Přikryl Jan               SSU8945 B SK Severka Šumperk              79.26   +11.11
10. Mališ Jiří                SJC8805 C Sportcentrum Jičín              79.33   +11.18
11. Turcsán Gábor             HUN0002 C Hungaria Team                   84.21   +16.06
12. Jirčák Ondřej             SRK8805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  88.37   +20.22
13. Špacír Jan                UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou  90.39   +22.24
14. Hruška Ondřej             OSN8935 B SK Orientační sporty Nové Měst  93.54   +25.39
15. Hodek Michal              TAP8808 B KOB TRETRA Praha                94.46   +26.31
16. Kovář Jaroslav            TJH8901 B TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   96.34   +28.19
17. Vašíček Michal            UOL8908 C SK Univerzity Palackého Olomou  98.08   +29.53
    Sedláček Michal           TRC8901 A SKOB BETA Třinec                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H21B      13.40 km, 445 m, 28 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Malý Aleš                 JIL8702 E OK Jilemnice                    79.24         
 2. Matějů Michal             VLI7702 R VSK Slavia TU Liberec           79.42   + 0.18
 3. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                       80.18   + 0.54
 4. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               80.34   + 1.10
 5. Palas Jan                 ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno              80.54   + 1.30
 6. Krajča Tomáš              TZL8714 R SKOB Zlín                       81.47   + 2.23
 7. Vodrážka Ondřej           VPM7702 R KOS Slavia VŠ Plzeň             82.31   + 3.07
 8. Hanslian David            LCE7835 C TJ Slovan Luhačovice            82.33   + 3.09
 9. Mazal Zdeněk              VBM8103 R VSK MZLU Brno                   83.37   + 4.13
10. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov                   83.49   + 4.25
11. Liščinský Zdeněk          TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno               84.12   + 4.48
12. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              84.36   + 5.12
13. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            84.56   + 5.32
14. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  84.57   + 5.33
15. Krejčík Jiří              TZL8301 R SKOB Zlín                       85.31   + 6.07
16. Ondráček Radim            EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha               85.40   + 6.16
17. Pekárek Evžen             TZL7007 R SKOB Zlín                       85.51   + 6.27
18. Flašar Jan                PGP8610 C SK Praga                        86.29   + 7.05
19. Gazdačko Jan              SHK8404 C TJ Slavia Hradec Králové        87.16   + 7.52
20. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       87.23   + 7.59
21. Henek Vladan              JPV8002 C SK Prostějov                    88.04   + 8.40
22. Kučera Jan                VSP7302 R USK Praha                       88.08   + 8.44
23. Brož Marek                TUR8402 C OOB TJ Turnov                   88.21   + 8.57
24. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             88.51   + 9.27
25. Rambousek Karel           BSO7907 R KOB Baník Sokolov               89.10   + 9.46
26. Černý Michal              PHK8005 C OK 99 Hradec Králové            89.48   +10.24
27. Fibír Tomáš               FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     90.53   +11.29
28. Henych Petr               VLI6001 R VSK Slavia TU Liberec           92.39   +13.15
29. Novák Jiří                NPA7502 C SK lyžování a OB Nová Paka      97.12   +17.48
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H35B      9.10 km, 280 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                        62.53         
 2. Datel Jiří                DKL7101 C Klub OB Kladno                  69.42   + 6.49
 3. Vinš Pavel                DKL6900 C Klub OB Kladno                  72.42   + 9.49
 4. Kubičko Petr              SJH6901 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     72.57   +10.04
 5. Vébr Jiří                 KTA6901 C SK Kotnov Tábor                 75.39   +12.46
 6. Kubíček Zdeněk            TUR7202 C OOB TJ Turnov                   76.28   +13.35
 7. Šemelík Petr              DKL6901 C Klub OB Kladno                  78.23   +15.30
 8. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    80.10   +17.17
 9. Jandera Tomáš             DVP7304 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  81.52   +18.59
10. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        82.11   +19.18
11. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    86.30   +23.37
12. Pecka Jan                 EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha               96.06   +33.13
13. Uhlíř Patrik              LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun           100.06   +37.13
    Rakovec Michal            SCP6901 C OK Sparta Praha                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H40B      8.00 km, 260 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chum Jaroslav             SLP6601 C SK Slavia Praha                 65.12         
 2. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        67.26   + 2.14
 3. Funda Jiří                API6401 C OK Andante Písek                67.32   + 2.20
 4. Procházka Tomáš           LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice         70.17   + 5.05
 5. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    70.57   + 5.45
 6. Teplý Jiří                SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové        71.25   + 6.13
 7. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         71.27   + 6.15
 8. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   71.53   + 6.41
 9. Klaška Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka               72.13   + 7.01
10. Vičan Lubomír             ABR6501 C A-team NOVO Bruntál             73.05   + 7.53
11. Volf Karel                ZPV6604 C KOB Železárny Prostějov         73.06   + 7.54
12. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB MOIRA Brno                  75.00   + 9.48
13. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK MZLU Brno                   75.15   +10.03
14. Doležal Miloš             BOR6601 C OK Jiskra Nový Bor              79.18   +14.06
15. Holec Jan                 MOV6701 C SKOB Ostrava                    80.34   +15.22
16. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            82.31   +17.19
17. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         84.10   +18.58
18. Kantor Roman              TRI6501 C TJ TŽ Třinec                    86.03   +20.51
19. Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor              87.14   +22.02
20. Štarha Vítězslav          SSU6603 C SK Severka Šumperk              87.21   +22.09
21. Háněl Jaromír             ZVO6801 C OB Zvole                        88.04   +22.52
22. Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                     90.23   +25.11
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H45B      7.20 km, 200 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga                        57.46         
 2. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             62.37   + 4.51
 3. Petržela Pavel            LTU6301 C Lokomotiva Trutnov              63.06   + 5.20
 4. Romanovský Alois          SJH6101 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     64.16   + 6.30
 5. Skryja Bořivoj            PZR6106 C SKP Žďár nad Sázavou            65.33   + 7.47
 6. Sysel Svatobor            TTR6202 C OOB Třebíč                      67.15   + 9.29
 7. Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport                   67.57   +10.11
 8. Valenta Jiří              LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice            69.00   +11.14
 9. Kafka Václav              SJI6001 C OK Jihlava                      69.18   +11.32
10. Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Měst  69.19   +11.33
11. Kršák Karel               VIZ5902 C TJ Sokol Vizovice               69.38   +11.52
12. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     71.41   +13.55
13. Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec                    72.59   +15.13
14. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      77.03   +19.17
15. Pavlů Jaroslav            DCE6100 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       77.11   +19.25
16. Svoboda Pavel             RUZ6110 C TJ Růžená                       80.22   +22.36
17. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      80.32   +22.46
18. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         84.15   +26.29
19. Müller Ota                BOR6101 C OK Jiskra Nový Bor              89.51   +32.05
20. Mádle Petr                SRK6101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  99.09   +41.23
    Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
    Bořil Petr                OSN6207 C SK Orientační sporty Nové Měst   DISK         
    Patočka Petr              BBM6300 C BETA Ursus Orienteering          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H50B      6.50 km, 170 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov                   49.35         
 2. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         56.37   + 7.02
 3. Jaroš Vladimír            DCE5400 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       56.43   + 7.08
 4. Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                      56.46   + 7.11
 5. Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         56.57   + 7.22
 6. Kaška Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava                    58.24   + 8.49
 7. Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov                   59.07   + 9.32
 8. Jun Drahomír              KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č.l.          59.54   +10.19
 9. Steininger Pavel          LPM5603 C OK Lokomotiva Plzeň             62.02   +12.27
10. Dosoudil Miroslav         LOL5502 C SK OK Olomouc                   62.03   +12.28
11. Bochenek Milan            EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha               63.15   +13.40
12. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       64.21   +14.46
13. Junek Petr                STH5501 C SK Studenec                     64.57   +15.22
14. Tomaščin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha         69.03   +19.28
15. Záhorec František         CHT5502 C SK Chrast                       69.22   +19.47
16. Poklop Lubomír            LOL5601 C SK OK Olomouc                   69.46   +20.11
17. Žaludek Jindřich          TZL5410 C SKOB Zlín                       70.35   +21.00
18. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             71.38   +22.03
19. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO Opava, Přátelé orientační  72.34   +22.59
20. Kunčar Antonín            LCE5802 C TJ Slovan Luhačovice            72.39   +23.04
21. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  77.14   +27.39
22. Šváb Jan                  FSP5801 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     92.42   +43.07
    Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H55B      5.80 km, 165 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         53.09         
 2. Farář Jaroslav            LPU5001 C OK Lokomotiva Pardubice         53.47   + 0.38
 3. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak První Brněnská       55.25   + 2.16
 4. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       56.44   + 3.35
 5. Brumek Stanislav          DKL5201 C Klub OB Kladno                  57.20   + 4.11
 6. Šorm Miroslav             DKL5200 C Klub OB Kladno                  57.23   + 4.14
 7. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    58.24   + 5.15
 8. Barták Jiří               CHA5100 C OK Chrastava                    60.36   + 7.27
 9. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               60.40   + 7.31
10. Tvrdek Vojtěch            LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun            61.26   + 8.17
11. Blecha Ladislav           FJI5106 C SK Free Jihlava                 63.06   + 9.57
12. Přeček Zdeněk             SCP5200 C OK Sparta Praha                 63.55   +10.46
13. Liberský Mirko            MKP5100 C SK Meteor Kačerov Praha         66.05   +12.56
14. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA Ursus Orienteering         66.24   +13.15
15. Paulíček Jiří             SJI4911 C OK Jihlava                      67.51   +14.42
16. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            75.06   +21.57
17. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA Ursus Orienteering         84.02   +30.53
    Máthé István              HU15201 C Budapest O-Team                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H60B      5.30 km, 150 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Babák Jiří                ZLH4801 C TJ Zlaté Hory                   47.13         
 2. Peterka Josef             LLI4702 C TJ Loko Liberec                 50.14   + 3.01
 3. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            50.18   + 3.05
 4. Pospíšil Jiří             TUV4701 C SOK TJ Turnov                   53.40   + 6.27
 5. Jirásek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  55.31   + 8.18
 6. Kraus Jan                 LLI4501 C TJ Loko Liberec                 56.24   + 9.11
 7. Švec Zdeněk               SLA4700 C SKOB STAVIMAT Slaný             57.19   +10.06
 8. Fiala Miloš               KSH4801 C TJ Kašperské Hory               59.41   +12.28
 9. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK MZLU Brno                   60.03   +12.50
10. Aschermann Michael        TEP4400 C Tempo Praha                     61.48   +14.35
11. Nosál Stanislav           SLA4600 C SKOB STAVIMAT Slaný             64.08   +16.55
12. Zlesák Zdeněk             JIL4701 C OK Jilemnice                    66.14   +19.01
13. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            71.53   +24.40
14. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    72.51   +25.38
15. Koč Břetislav             MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha         73.17   +26.04
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H65B      4.80 km, 140 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pospíšil Jiří             PZR4321 C SKP Žďár nad Sázavou            51.55         
2. Gřunděl Ivan              SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     58.24   + 6.29
3. Beránek Miroslav          BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor              60.03   + 8.08
4. Lisý Jan                  ONO4201 C SKOB Ostrov                     61.50   + 9.55
5. Šmrha František           SJI4138 C OK Jihlava                      63.21   +11.26
6. Němec Vladimír            SLA4202 C SKOB STAVIMAT Slaný             65.15   +13.20
7. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO Opava, Přátelé orientační  65.21   +13.26
8. Hlavatý Karel             SJP4200 C Slavoj Praha                    80.54   +28.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D16C      4.80 km, 125 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Posseltová Tereza         TJN9252 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    48.16         
2. Benešová Jana             SJH9451 B TJ Slovan Jindřichův Hradec     48.17   + 0.01
3. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    49.13   + 0.57
4. Petráčková Klára          SJI9251 A OK Jihlava                      50.25   + 2.09
5. Grundmannová Hana         LTU9251 B Lokomotiva Trutnov              53.27   + 5.11
6. Mücková Barbora           TAP9352 C KOB TRETRA Praha                75.24   +27.08
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D18C      5.00 km, 150 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Doškářová Tereza          JIL9151 A OK Jilemnice                    40.12         
2. Jablonovska Lenka         SPE9063 C Klub OB TJ Sokol Pezinok        43.50   + 3.38
3. Matějková Zuzana          KAM9156 B SK Kamenice                     45.29   + 5.17
4. Procházková Monika        BSO9150 A KOB Baník Sokolov               46.40   + 6.28
5. Fialová Zuzana            TTR9051 B OOB Třebíč                      50.11   + 9.59
6. Zamazalová Kateřina       TAP9053 B KOB TRETRA Praha                57.46   +17.34
7. Řezníčková Tereza         SJI9056 B OK Jihlava                      57.47   +17.35
8. Hojsáková Martina         VBM9153 B VSK MZLU Brno                   73.05   +32.53
   Maliňáková Barbora        VIZ9051 B TJ Sokol Vizovice                DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
D21C      6.90 km, 250 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vávrová Veronika          JPV8551 C SK Prostějov                    56.17         
 2. Kynčlová Martina          JIL8651 R OK Jilemnice                    57.15   + 0.58
 3. Chumová Jana              SLP7451 C SK Slavia Praha                 59.11   + 2.54
 4. Zurynková Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               59.12   + 2.55
 5. Horáková Veronika         TUR8751 R OOB TJ Turnov                   60.21   + 4.04
 6. Hrobařová Lenka           SRK7751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  62.26   + 6.09
 7. Zlesáková Daniela         JIL8451 C OK Jilemnice                    62.46   + 6.29
 8. Pokorná Magdaléna         PGP7562 C SK Praga                        62.57   + 6.40
 9. Ondráčková Veronika       EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha               63.07   + 6.50
10. Horová Lenka              PGP7951 C SK Praga                        63.17   + 7.00
11. Blechová Lenka            CHT8053 C SK Chrast                       63.28   + 7.11
12. Gorčicová Barbora         CHA8850 C OK Chrastava                    63.50   + 7.33
13. Procházková Zuzana        SJC8551 C Sportcentrum Jičín              64.20   + 8.03
14. Hrušková Lenka            DKP8555 R Oddíl OB Kotlářka               64.36   + 8.19
15. Pachnerová Dominika       CHA7750 C OK Chrastava                    67.25   +11.08
16. Zelená Lenka              PGP8254 C SK Praga                        67.45   +11.28
17. Vodrážková Kateřina       VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň             68.24   +12.07
18. Hostomská Jitka           PGP8056 C SK Praga                        69.31   +13.14
19. Králová Michaela          CTB7959 C SK Chotěboř                     70.10   +13.53
20. Vlažná Lucie              LCE8762 C TJ Slovan Luhačovice            70.19   +14.02
21. Stulíková Barbora         SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové        70.28   +14.11
22. Daňková Petra             JPV8575 C SK Prostějov                    70.47   +14.30
23. Polednová Hana            RUZ8051 C TJ Růžená                       70.50   +14.33
24. Matrasová Vendula         CHT8251 C SK Chrast                       70.53   +14.36
25. Bucká Martina             ABR8651 C A-team NOVO Bruntál             71.47   +15.30
26. Richterová Nataša         ADA7451 C TJ Spartak Adamov               72.08   +15.51
27. Bernášková Petra          STB8297 C TJ Stadion Nový Bor             72.10   +15.53
28. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     72.27   +16.10
29. Kašparová Šárka           JAM7253 C SK Jamnice                      72.47   +16.30
30. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    74.30   +18.13
31. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    74.41   +18.24
32. Svobodová Jitka           DCE7450 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       78.51   +22.34
33. Kučerková Romana          STB8196 C TJ Stadion Nový Bor             79.23   +23.06
34. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové        82.16   +25.59
35. Schmidt Beate             GE10051 C OLV Postdam + Post SV Dresden   88.51   +32.34
36. Borovičková Lenka         FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     92.21   +36.04
    Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H16C      6.40 km, 200 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrys Johan              LCE9302 A TJ Slovan Luhačovice            46.50         
 2. Györgyi Abel              HU19201 C Budapest O-Team                 47.03   + 0.13
 3. Janata Jakub              STH9205 B SK Studenec                     47.21   + 0.31
 4. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     48.44   + 1.54
 5. Grundmann Jan             LTU9401 A Lokomotiva Trutnov              49.14   + 2.24
 6. Rossmanith Vojta          AOP9302 B POBO Opava, Přátelé orientační  49.24   + 2.34
 7. Vištejn Jiří              KRL9305 B Kometa Kralovice                51.34   + 4.44
 8. Ostřanský Filip           SSU9243 B SK Severka Šumperk              51.39   + 4.49
 9. Hladík František          STH9203 B SK Studenec                     53.14   + 6.24
10. Kudera Daniel             SHK9208 B TJ Slavia Hradec Králové        53.28   + 6.38
11. Kolovský František        LPM9202 B OK Lokomotiva Plzeň             53.43   + 6.53
12. Jakoubek Jakub            SJI9303 A OK Jihlava                      54.20   + 7.30
13. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Železárny Prostějov         55.46   + 8.56
14. Tichý Tomáš               TJH9201 B TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   55.59   + 9.09
15. Klaška Pavel              DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka               56.03   + 9.13
16. Buk Jindřich              ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem         56.53   +10.03
17. Semančík Dominik          KYS9211 C Klub OB Sokol Kysak             57.09   +10.19
18. Verlík Jan                TRI9205 B TJ TŽ Třinec                    60.41   +13.51
19. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               67.45   +20.55
20. Ptáček Adam               LPU9203 A OK Lokomotiva Pardubice         70.00   +23.10
    Kolárik Tomáš             TZL9302 A SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H18C      7.80 km, 285 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga                        52.16         
 2. Lazák Tomáš               LTU9102 B Lokomotiva Trutnov              53.30   + 1.14
 3. Stulík Matěj              SHK9101 A TJ Slavia Hradec Králové        56.49   + 4.33
 4. Sokol Tomáš               ASU9103 A Magnus Orienteering             57.10   + 4.54
 5. Švirák Ondřej             BSO9102 A KOB Baník Sokolov               60.32   + 8.16
 6. Fehérvári Zsolt           HUN9001 C Hungaria Team                   62.00   + 9.44
 7. Šesták Jakub              RBK9001 B SK Radioklub Blansko            62.21   +10.05
 8. Brož Petr                 CHA9106 A OK Chrastava                    62.41   +10.25
 9. Šafka Daniel              KAM9105 B SK Kamenice                     64.43   +12.27
10. Hostaš Petr               TJN9001 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    64.55   +12.39
11. Mižúr Peter               FBA9101 C Farmaceut Bratislava            65.48   +13.32
12. Coufal Radek              SSU9042 B SK Severka Šumperk              66.17   +14.01
13. Krajčovič Martin          BBA9101 C KOBRA Bratislava                67.06   +14.50
14. Kazda Adam                RBK9104 B SK Radioklub Blansko            67.25   +15.09
15. Tesař Jan                 VRB9000 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  70.18   +18.02
16. Fousek Jan                AOV9101 B Baník Ostrava - FIZA            72.27   +20.11
17. Kaser Dan                 JHB9103 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod        73.54   +21.38
18. Šnobr Michal              SJI9102 B OK Jihlava                      79.48   +27.32
19. Křeček Jan                ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov         80.00   +27.44
20. Brendl Radek              NPA9002 B SK lyžování a OB Nová Paka      80.19   +28.03
21. Tóth Károly               HU19001 C Budapest O-Team                 82.15   +29.59
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H21C      12.30 km, 430 m, 26 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   78.43         
 2. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB-TU Ostrava              79.54   + 1.11
 3. Procházka Jan             DKP8201 R Oddíl OB Kotlářka               80.13   + 1.30
 4. Přibyl Broněk             TZL8603 C SKOB Zlín                       80.28   + 1.45
 5. Bencúr Juraj              LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice            80.58   + 2.15
 6. Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                       81.03   + 2.20
 7. Oma Jakub                 TUR8002 R OOB TJ Turnov                   81.13   + 2.30
 8. Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                      81.29   + 2.46
 9. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum  81.40   + 2.57
10. Hora Vojtěch              PGP8301 C SK Praga                        81.43   + 3.00
11. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga                        81.52   + 3.09
12. Bialožyt Michal           ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno              82.14   + 3.31
13. Palát Petr                ABM7415 C KOB MOIRA Brno                  82.28   + 3.45
14. Fišer Jiří                SLP8503 C SK Slavia Praha                 82.40   + 3.57
15. Bukovac Maroš             ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno              83.10   + 4.27
16. Sychra Tomáš              VBM8305 C VSK MZLU Brno                   83.24   + 4.41
17. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              84.02   + 5.19
18. Kisvölcsey Ákos           HU17201 C Budapest O-Team                 84.08   + 5.25
19. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 84.41   + 5.58
20. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                        84.54   + 6.11
21. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        85.08   + 6.25
22. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno              85.55   + 7.12
23. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ Start Náchod                 86.13   + 7.30
24. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        86.17   + 7.34
25. Pokorný Ondřej            PGP7506 C SK Praga                        87.12   + 8.29
26. Procházka Tomáš           DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka               87.30   + 8.47
27. Hübner Jan                CTB7902 C SK Chotěboř                     87.42   + 8.59
28. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    88.22   + 9.39
29. Šurgan Štefan             TUR7900 R OOB TJ Turnov                   88.30   + 9.47
30. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            88.48   +10.05
31. Štěpánek Martin           TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno               90.10   +11.27
32. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA Ursus Orienteering         90.18   +11.35
33. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB MOIRA Brno                  90.25   +11.42
34. Pavlačka Ondřej           ODR8100 C SKOB Odry                       90.35   +11.52
35. Pachner Pavel             VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec           91.15   +12.32
36. Princl Pavel              FSP7800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     91.46   +13.03
37. Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové            91.52   +13.09
38. Hošek Radim               VCB8701 C TJ OB České Budějovice          94.52   +16.09
39. Novák Zdeněk              NPA7701 C SK lyžování a OB Nová Paka      96.17   +17.34
40. Strachota Petr            SSU8741 C SK Severka Šumperk              97.28   +18.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
H21D      9.70 km, 335 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bučánek Antonín           ODR8400 C SKOB Odry                       63.03         
 2. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                    64.16   + 1.13
 3. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        64.41   + 1.38
 4. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      66.19   + 3.16
 5. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   66.27   + 3.24
 6. Wohanka Petr              VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         69.30   + 6.27
 7. Mrázek Jiří               DKP7911 R Oddíl OB Kotlářka               69.47   + 6.44
 8. Antoš Filip               NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka      69.53   + 6.50
 9. Žaloudek Petr             DKP8304 C Oddíl OB Kotlářka               70.02   + 6.59
10. Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                          70.07   + 7.04
11. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                70.14   + 7.11
12. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         71.16   + 8.13
13. Neumann Josef             GE10001 C OLV Postdam + Post SV Dresden   71.22   + 8.19
14. Šafka Jan                 SLP7704 C SK Slavia Praha                 72.51   + 9.48
15. Gregor Martin             CTB7701 C SK Chotěboř                     73.13   +10.10
15. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     73.13   +10.10
17. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ Start Náchod                 73.38   +10.35
18. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     74.05   +11.02
19. Šilhavý Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             74.08   +11.05
20. Justa Pavel               PHK8701 C OK 99 Hradec Králové            74.22   +11.19
21. Kadavý Petr               CHA7800 C OK Chrastava                    74.51   +11.48
22. Suchý Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň             74.59   +11.56
23. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    76.26   +13.23
24. Starosta Pavel            VIZ7938 C TJ Sokol Vizovice               76.37   +13.34
25. Nehasil David             LDC7700 C KOB Děčín                       91.28   +28.25
    Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko             DISK         
    Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
    Jirků Roman               SJI8309 C OK Jihlava                       DISK         
    Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
P2      1.90 km, 15 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jonáš             LCE9501 B TJ Slovan Luhačovice            11.26         
 2. Hiršová Gabriela          VBM9651 B VSK MZLU Brno                   15.04   + 3.38
 3. Hirš Otakar               VBM9801 C VSK MZLU Brno                   15.51   + 4.25
 4. Tesařová Jana             XXX9751 C                                 17.07   + 5.41
 5. Ludvík Matyáš             STB9801 C TJ Stadion Nový Bor             17.34   + 6.08
 6. Peřinka Šimon             BBM9700 C BETA Ursus Orienteering         19.03   + 7.37
 7. Kafka Matěj               SJI9903 C OK Jihlava                      19.21   + 7.55
 8. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      20.27   + 9.01
 9. Kunc Petr                 MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně            20.32   + 9.06
10. Šeďenková Hana                    C                                 21.11   + 9.45
11. Horčička Vítek            UOL9919 C SK Univerzity Palackého Olomou  22.06   +10.40
12. Demeterová Alžběta        LCE8251 C TJ Slovan Luhačovice            23.32   +12.06
13. Dastychová Alexandra      PEN7550 C OK RECO Sport                   25.26   +14.00
14. Chládová Zuzana           LCE8051 C TJ Slovan Luhačovice            25.43   +14.17
15. Štičková Eva              LLI6051 C TJ Loko Liberec                 26.01   +14.35
16. Žandová Hana              CTB     C SK Chotěboř                     29.31   +18.05
17. Rokůsek Jan               ROU4201 C SKOB Roudnice nad Labem         31.49   +20.23
18. Provazník Zdeněk          TJP4300 C OOB TJ Sokol Troja              34.22   +22.56
19. Bartáková Evička          CHA9950 C OK Chrastava                    62.41   +51.15
20. Pilger Marek              ASU     C Magnus Orienteering             65.31   +54.05
21. Procházková Jana          LBE9950 C TJ Lokomotiva Beroun            74.50   +63.24
    Špringer Tomáš            LCE8101 C TJ Slovan Luhačovice             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
P4      4.50 km, 140 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             LLI9651 B TJ Loko Liberec                 35.38         
 2. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              36.40   + 1.02
 3. Beneš Jan                 SJH7001 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     39.55   + 4.17
 4. Kulhavá Eliška            SRK9655 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  41.01   + 5.23
 5. Uhlíř Marek               LBE9400 C TJ Lokomotiva Beroun            41.12   + 5.34
 6. Procházková Marie         DCE9550 B OOB TJ Sokol Dobřichovice       41.56   + 6.18
 7. Kamenický Jeroným         OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Měst  42.16   + 6.38
 8. Borecká Kateřina          ZBM8852 B SK Žabovřesky Brno              43.16   + 7.38
 9. Illner Vojtěch            DKP9600 B Oddíl OB Kotlářka               43.24   + 7.46
10. Jordanov Alexandr         VBM9501 B VSK MZLU Brno                   43.45   + 8.07
11. Slavíková Renata          BSO8950 A KOB Baník Sokolov               44.50   + 9.12
12. Procházková Kateřina      LBE9350 C TJ Lokomotiva Beroun            46.15   +10.37
13. Bořil Jan                 OSN9700 C SK Orientační sporty Nové Měst  46.27   +10.49
14. Bořánková Karolína        KAM9550 B SK Kamenice                     46.28   +10.50
15. Benešová Iveta            SJH9351 B TJ Slovan Jindřichův Hradec     46.57   +11.19
16. Macháčková Kateřina       DKP8855 C Oddíl OB Kotlářka               47.30   +11.52
17. Píšová Lucie              SJH8151 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     50.15   +14.37
18. Zavřel Lukáš              KRN9701 B TJ Loko Krnov                   52.35   +16.57
19. Stluková Eliška           PCB6851 C SKP České Budějovice            52.42   +17.04
20. Kuberková Lucie           LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň             53.27   +17.49
21. Berková Květa             TJN7350 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    55.16   +19.38
22. Matějů Ivan               UVP4600 C Slovan Praha                    62.21   +26.43
23. Kovářová Lenka            TJH8652 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   62.56   +27.18
24. Kuncířová Milena          JHB6452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        65.09   +29.31
25. Richter Rudolf            ADA5113 C TJ Spartak Adamov               65.35   +29.57
26. Vaňák Milan               OOL6204 C SK Haná orienteering            66.32   +30.54
27. Janderová Markéta         DVP7751 C Sokol Praha Spořilov - Roztyly  67.44   +32.06
28. Ledvinová Jana            XLE0051 C Ledvinovi                       69.38   +34.00
29. Sklenářová Lenka          SBR6851 C SKOB Bruntál                    72.56   +37.18
30. Kavan Jiří                SKM9402 C KOB Směr Kroměříž               77.52   +42.14
31. Leite Guna                KSU8585 C Klub vytrvalostních sportů Šum  92.04   +56.26
    Šimůnková Jana                    C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 22.09.2008 17:25
21.09.2008 Gigasport M ČR na klas. trati (finále)
P6      6.50 km, 195 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Balcar Aleš               PHK8602 C OK 99 Hradec Králové            42.21         
 2. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        45.37   + 3.16
 3. Tomeš Petr                ZBM7531 C SK Žabovřesky Brno              48.35   + 6.14
 4. Zháňal Jan                TTR8701 C OOB Třebíč                      51.07   + 8.46
 5. Jahn Petr                 VIZ8400 C TJ Sokol Vizovice               52.06   + 9.45
 6. Pekárková Eva             TZL7653 R SKOB Zlín                       53.12   +10.51
 7. Stratilová Marie          ZBM8751 C SK Žabovřesky Brno              56.38   +14.17
 8. Kulhavá Šárka             SRK9356 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  56.53   +14.32
 9. Dokoupilová Radka         VBM8558 C VSK MZLU Brno                   58.19   +15.58
10. Egrt Martin               SHK9203 B TJ Slavia Hradec Králové        62.07   +19.46
11. Hulec Jakub               KSH8401 C TJ Kašperské Hory               63.05   +20.44
12. Kučerová Marie            VSP7551 C USK Praha                       63.34   +21.13
13. Myslivečková Zuzana       PGP9253 B SK Praga                        65.32   +23.11
14. Hamáčková Kristina        LBE8850 B TJ Lokomotiva Beroun            70.22   +28.01
15. Kuncířová Kamila          JHB8557 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        70.59   +28.38
16. Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga                        73.11   +30.50
17. Kučerová Lada             LBE7450 C TJ Lokomotiva Beroun            74.29   +32.08
18. Nerad Jaroslav            LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov        75.08   +32.47
19. Ledvina Tomáš             XLE0001 C Ledvinovi                       80.52   +38.31
20. Illnerová Daniela         DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka               98.13   +55.52
    Blabolil Jiří                     C                                  DISK         
    Rouš Pavel                VBM8102 C VSK MZLU Brno                    DISK         
    Nečas Tomáš               TZL8801 C SKOB Zlín                        DISK         
    Cabrnoch Pavel            DKL8200 C Klub OB Kladno                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------